Logisztikai gyakornok

Gyakornoki helyet keresel logisztika területen ANGOL nyelvtudással?

Élsz-halsz az autókért?

Jelentkezz most gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod a karrieredet!

Feladatok

- Logisztikai adatrögzítés EKÁER-rendszerben (Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszer)
- Idegen nyelvű levelek szabvány alapján történő megválaszolása
- Adminisztratív feladatok (biztosítási kárbenyújtások, vámadminisztráció)

Elvárások

- nappali hallgatói jogviszony legalább egy évig (gazdasági, kommunikációs, marketing szakirányon)
- angol nyelv középfokú ismerete
- Microsoft Excel és Word ismeretek
- szakmai kíváncsiság, precizítás, elkötelezettség
- autóipar iránti érdeklődés

Munkavégzés ideje : fixen 13:00 - 19:00 óráig heti 5 nap

Amit kínálunk

- szakmai fejlődés egy piacvezető vállalatnál
- hosszú távú karrierépítés
- jó csapat
- versenyképes anyagi juttatások

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Cser
boglarka.cser@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.