Shop Assistant/Predavač/ka

Hladáme predavačku/predavača do Bratislavy, ktory by bol zodpovedny za starostlivosť o zákazníka, predaj dioptrických a slnečných okuliarov, predaj kontaktných šošoviek, základný servis okuliarov.

V našich predajniach predávame okuliare, kontaktné šošovky, slnečné okuliare a prevádzkujeme vysoko kvalitné služby očnej optiky, ako aj vyšetrenia zraku.

Feladatok

Úlohy:
- Obsluha zákazníkov, ponuka a predaj výrobkov očnej optiky (okuliare, kontaktné šošovky, slnečné okuliare a ostatné výrobky - doplnky)
- Evidencia procesu predaja v počítačovom systéme
- Účasť v procesoch na predajni (preberanie, umiestnenie, nacenenie tovaru, jeho udržiavanie v poriadku)
- Účasť v lokálnych marketingových úlohách podporujúcich predaj

Elvárások

Požiadavky na zamestnanca:
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Vzdelanie v odbore optika je vyhodou
- Pozícia je vhodná aj pre absolventa
- Dobré komunikačné schopnosti
- Ochota pomôcť/poradiť zákazníkovi
- Skúsenosti s predajom

Amit kínálunk

Čo ponúkame:
- Zaujímavé úlohy ako člen medzinárodného tímu
- Dobrú pracovnú atmosféru
- Možnosti odborného rastu
- Konkurencieschopné mzdové ohodnotenie na báze výkonov

Munkavégzés helye

Bratislava, Szlovák Köztársaság

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
ID: 3132410   Megjelentetés dátuma: 2017.07.15.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.