Tesztmérnök

Vasúti fékrendszereket gyártó nemzetközi partnercégünk, aki kiemelkedik a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy náluk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig, Tesztmérnököt keres.

Feladatok

Vasúti légellátó rendszerek és komponenseinek (kompresszor, légszárító) vizsgálata
Tesztek és hozzá tartozó mérési rendszerek megtervezése és felépítése
Műszeres mérések végrehajtása, eredmények kiértékelése, dokumentáció készítése
Fejlesztői csoport támogatása mérési eredményekkel, tapasztalatokkal
Reklamációk kivizsgálása, hibaanalízis

Elvárások

Felsőfokú műszaki (gépész, mechatronikai, villamos) végzettség
Angol nyelvtudás
Minimum 1-3 év tapasztalat, releváns mérnöki munkakörben
Eredményorientált, rendszerető személyiség
Analitikus gondolkodás
Csapatmunkában való részvétel
Előny: Német nyelvtudás, vasúti tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nóra Pécsi
+36 1 300 67 18
+36 30 626 37 55
nora.pecsi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.