First Line Support Analyst

Nemzetközi logisztikai partnercégünkhöz keresünk angolul beszélő munkatársat First Line Support Analyst pozícióba.

Feladatok

- végfelhasználók oktatása a raktári készletnyilvántartó és szállítmányozási rendszerekre
- felhasználói útmutatók készítése
- felhasználói azonosítók létrehozása
- a rendszerekben fellépő hibák elemzése, korrigálása, regisztrálása ticket rendszerben
- a hibák továbbítása a második szintű IT támogató csapat felé
- adatbázisok és rendszerek frissítése, tesztelése
- projekt támogatás, az implementációban való részvétel

Elvárások

- tárgyalóképes nyelvtudás
- erős Excel (f-keres, pivot) és IT érzék
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy Visual Basic ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- modern, nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rebeka Mancsiczky
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.