Frontend Developer

Tapasztalt Frontend fejlesztőt keresünk stabil hátterű ügyfelünk csapatába.

Feladatok

Aktív részvétel komplex projektekben, Frontend fejlesztés

Elvárások

Elvárások:
- Minimum 3 év JavaScript programozási tapasztalat és a JSCore erős ismerete
- HTML, CSS3 ismeret
- TDD/BDD ismeret
- Code Review képesség
- magas szintű code coverage kód szállítása

Előny
- Keretrendszerek ismerete (React, Angular)
- nextgen JS ismeret (ES6, babel, TS)
- Task runner-ek és module bundler-ek ismerete (webpack, grunt, gulp)
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Izgalmas projektek
- Versenyképes fizetés
- Komplex online megoldások
- Több technológia és platform párhuzamos ismerete
- Nagyvállalati rendszerek és technológiák ismerete
- Nemzetközi tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Szentes
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.