Automotive Security Expert

Megbízónk az egyik osztrák tulajdonú cég, amely a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Feladatok

- Követelmények meghatározása, funkcionális architektúra kialakítása, potenciális veszélyforrások
analizálása autóipari információbiztonság területén
- Koncepció- és szoftvertervezés a kommunikáció szempontjából releváns vezérlőegységekhez és security
gateway-ekhez a megrendelői követelményeknek megfelelően
- Fejlesztési irányelvek és követelmények felállítása
- Projekttel kapcsolatos egyeztetések cégen belül és a megrendelővel

Elvárások

- Informatikus, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs képesség és kezdeményező személyiség

Előny:
- Beágyazott fejlesztői tapasztalat
- Az autóipari vezérlőegységek és kommunikációs protokollok architektúráinak ismerete

Amit kínálunk

A juttatási csomag a magas elvárásoknak megfelelően alakul.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó RÁC
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.