Senior IFRS Riporting Szakértő

Magyarország egyik vezető bankjához keresünk IFRS Riporting Szakértőt. Ha úgy érzed, megvan a szakmai tapasztalatod, és izgalmasnak találod az IFRS területét, jelentkezz!

Feladatok

Főbb feladatok:

- IFRS sztenderdek alkalmazásával kapcsolatos belső tanácsadás és döntés előkészítő anyagok készítése;
- tulajdonosi előírások szerinti beszámolók készítése;
- IFRS sztenderdek változásainak követése, bank szempontjából releváns változások elemzése;
- konszolidált beszámoló előkészítése;
- projektekben való részvétel;
- a területre vonatkozó szabályzatok készítésében közreműködés, más területek szabályzatainak IFRS szempontú véleményezése;
- eseti jelentések készítése.

Elvárások

Munkakör betöltésének feltétele:

Szakmai feltételek:
Elvárások:
- felsőfokú diploma / közgazdász;
- biztos számviteli tudás, konszolidációs alapismeretek;
- 5+ éves számviteli területen szerzett tapasztalat;
- MS Office alkalmazások készség szintű ismerete;
- minimum szakmai középfokú angol írásban és szóban;
- IFRS ismeretek;
- hitelintézeti tapasztalat; adatbázis kezelő alkalmazások ismerete előnyt jelent.

Személyiségbeli elvárások:

- nyitottság az újszerű megoldásokra, folyamatos egyszerűsítésekre;
- nagyfokú együttműködő készség;
- jó kommunikációs készség;
- terhelhetőség;
- strukturált, logikus gondolkodásmód

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Mészáros

zsófia.meszaros@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.