Beszerző - Autóipari területen

Piacvezető autóipari ügyfelünk bővülésének köszönhetően, beszerzési területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:

Beszerző

Feladatok

- Egy vagy több anyagcsoport teljes körű, önálló beszerzése
- Folyamatos piacfigyelés, beszállítók versenyeztetése
- Egy komplex anyagcsoporthoz árajánlatok beszerzése és kiértékelése
- Tárgyalások előkészítése és önálló lebonyolítása
- Beszállítók kiválasztása, azok szállítási és teljesítőképességének értékelése
- Szerződések önálló előkészítése, megkötése

Elvárások

- Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség
- Tárgyalóképes német nyelvtudás, emellett az angol nyelvtudás előny
- Több éves, releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalások lebonyolításában és szerződések előkészítésében, megkötésében szerzett tapasztalat
- Jó kommunikációs készség, határozott fellépés, rendszerszemlélet
- Csapatszellem

Amit kínálunk

- Multinacionális és dinamikusan fejlődő, bővülő cégnél dolgozik
- Egy fiatalos csapat tagja lehet
- Folyamatosan biztosított a szakmai fejlődés
- Megtalálja a kihívást is a munkakörben
- Rendszeresen használja a német és angol nyelvtudását
- Külső és belső tréningeken vesz részt
- Versenyképes juttatási csomaggal kompenzálják a munkáját

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
06 30 299 2755
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.