Senior Accountant/Könyvelő

Globális üzleti szolgáltatásokat nyújtó partnerünk keres KÖNYVELŐ munkatársat, 13. kerületi munkavégzéssel.

Amennyiben szívesen dolgoznál egy stabil, multinacionális vállalatnál és szeretnéd elmélyíteni szakmai ismereteidet, jelentkezz a pozícióra még ma.

Feladatok

- Az ügyfelek teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása
- Számviteli nyilvántartások vezetése nemzetközi ügyfelek menedzsment jelentéseihez igazodva (magyar jogszabályok szerint)
- Adózási feladatok
- Aktív részvétel a havi zárási folyamatban és az éves, valamint évközi beszámolók előkészítésében
- Könyvvizsgálatokon, adóvizsgálatokon való részvétel
- Havi és negyedéves jelentések készítése (magyar és IFRS szabályok alapján)
- Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, adótanácsadókkal, auditorokkal és jogi tanácsadókkal

Elvárások

- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Minimum 2 év könyvelői munkatapasztalat, számviteli és adózási szabályok ismerete
- Angol nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk

- Izgalmas ügyfélkör
- Előrelépési lehetőség
- Képzések és a legfrissebb gyakorlati ismeretek biztosítása adózási és számviteli területen
- Versenyképes jövedelem
- Tömegközlekedéssel is remekül megközelíthető, modern épület és inspiráló irodai környezet
- Összetartó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Horváth
boglarka.horvath@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.