HSE Koordinátor

Multinacionális termeléssel foglalkozó partnerünk keres csapatába tapasztalt HSE koordinátor kollégát Bács-Kiskun megyében.

Feladatok

Feladatok:
- A Vállalat teljes környezetvédelmi teljesítményének koordinálása, felügyelete, fejlesztése
- Környezetvédelemmel kapcsolatos bejelentések, bevallások határidőre történő elkészítése
- A vállalat hulladékgazdálkodásának teljes körű koordinálása, veszélyes hulladékokkal
kapcsolatos ügyintézés
- Új beruházások környezetvédelmi támogatása
- HSE területtel kapcsolatos oktatások szervezése, megtartása
- Foglalkozás-egészségügyi tevékenység koordinálása
- Tűzvédelmi tevékenységekben való aktív részvétel

Elvárások

Elvárások:
- Környezetmérnöki képesítés
- Tűzvédelmi előadó végzettség
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Minimum 3 éves gyártásban vagy más ipari környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
- A munkavégzéshez szükséges jogszabály által előírt képesítés
- Proaktivitás, önálló munkavégzés
-Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Júlia Simics
julia.simics@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.