Key Account Manager

Ha rendelkezel már legalább 2 év tapasztalatot az értékesítésben,
Ha folyékonyan beszélsz angolul,
Ha szívesen tárgyalnál kiemelt ügyfelekkel,
akkor ez a Te lehetőséged!

KEY ACCOUNT MANAGERT keresünk multinacionális FMCG partnerünk számára.

Feladatok

- Az üzleti célok elérésében való aktív közreműködés
- A kiemelt ügyfelek látogatása és velük való kapcsolattartás
- A vállalati árpolitika érvényesítése, tervezett partnerenkénti árrés szintek elérése
- Részvétel az új, innovatív termékek bevezetésének előkészítésében, bonyolításában, döntés-előkészítő szakmai anyag(ok) összeállításában, piacra történő bevezetésében
-Értékesítési csatornának megfelelő szortiment kialakítása, karbantartása, a fejlesztésre vonatkozóan javaslattétel
- A vállalat által jóváhagyott értékesítési stratégia képviselete, érvényesítése és a jóváhagyott kereskedelmi stratégia betartásának felügyelete
- Marketing akciók, promóciók, akciós újságok szervezése – a lebonyolítás módjáról az akciók hatásáról jelentés készítése, az eredmények értékelése, a piacon található egyéb konkurens akciókról, promóciókról tájékozódás, ezek figyelemmel kísérése
-Fogyasztói árak nyomon követése, piacfigyelés

Elvárások

-Főiskolai / egyetemi végzettség
-Minimum 2-5 év FMCG területen szerzett gyakorlat
-Hiper-, illetve diszkont csatornákban szerzett tapasztalat
-Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
-Önálló munkavégzés
-Magabiztos fellépés, remek kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Dinamikus, proaktív, eredményorientált személyiség

Amit kínálunk

-Versenyképes juttatási csomag
-Céges autó
-Kihívást jelentő feladatok
-Szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.