Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs bejövő hívások kezelésére

Szeretnél gyorsan elhelyezkedni egy felelősségteljes pozícióban? Jó a kommunikációs készséged és egyszerre több dolgot tudsz koordinálni? Szeretsz ügyfelekkel foglalkozni? Jelentkezz most az alábbi lehetőségre!

Feladatok

- Ügyfelektől érkező bejövő hívások fogadása,
- Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása,
- Tranzakciók számítógépben történő végrehajtása,
- Új szolgáltatások értékesítése,
- A hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség,
- Kiváló kommunikációs készség,
- Türelem, stressztűrő képesség,
- Ügyfélközpontú szemléletmód,
- Gyors tanulási készség,
- Számítógép rutinszerű, gyors használata,
- 24/7 munkarend vállalása, (heti 40 óra, napi 8 óra, változó beosztásban)
- Értékesítési és/vagy banki tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

- Dinamikus csapat,
- Versenyképes bérezés,
- Próbaidő után magad Cafetéria,
- Teljesítmény alapú bónusz,
- Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Pártai
beata.partai@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.