Üzemeltetési munkatárs

Budapesti, belvárosi pénzügyi partnercégünkhöz keresünk
Üzemeltetési munkatárs pozícióba 1 fő munkavállalót azonnali kezdési lehetőséggel!

Feladatok

- Tömeges üzleti levelezéssel kapcsolatos adminisztratív és teljesítés nyomonkövetési feladatok ellátása
- Tárgyi eszközök leltárjának vezetése, változások követése
- Gépjármű leltár és nyilvántartó rendszer vezetése
- Gépjárművekkel kapcsolatos szerviz ügyintézés
- Havi riportok készítése
- Bérlemény Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ellátása
- Eseti vásárlások ügyintézése

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- Minimum 2 éves tapasztalat
- Kiváló MS Office ismeretek
- Adatbázis kezelési, készítés ismeretek előny
- Precizitás, rendszerszemléletű hozzáállás
- Alapszintű angol nyelvi ismeretek
- Monotonitástűrés
- Jó problémafelismerő és megoldó készség

Amit kínálunk

- Stabil munkahely
- Határozott, 1 évre szóló munkalehetőség, hosszabbítási opcióval
- Korrekt bérezés+cafetéria
- Belvárosi munkakörnyezet
- Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.