Supply Chain Management munkatárs

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően, logisztikai területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:

Feladatok

- Ellátási lánc kialakítása és átültetése a gyakorlatba a beszállítótól egészen a gyártósorig
- A termelés folyamatos anyagellátásának biztosítása, igényeket és kapacitás figyelembe véve
- Zavartalan gyártás biztosítása a szűk keresztmetszetek megfelelő kezelésével
- Beszállítói értékelések lefolytatása, szükség esetén intézkedések bevezetése
- Új alkatrészek bevezetésének tervezése, termékkifutások koordinációja
- Logisztikai folyamatok ellenőrzése és optimalizálása az ellátási lánc kiváló működése érdekében

Elvárások

- Felsőfokú végzettség logisztikai vagy kereskedelmi területen
- Releváns szakmai tapasztalat logisztikai, ideális esetben SCM területen (autóipari tapasztalat előny)
- Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
- Ideális esetben SAP ismeret
- Folyamatorientáltság, csapatszellem, kezdeményező készség
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Változatos feladatok és szakmai kihívás
- Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alexandra Kenyeres
06 30 299 2755
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.