IT Support Specialist

Világszerte 29 országban tevékenykedő német tulajdonú autóipari beszállító partnerünk csapatába keresünk IT támogató pozícióba új kollégát Székesfehérvárra.

Feladatok

- Felhasználók első szintű támogatása IT rendszerek kapcsán.
- Hibajegyek kezelése.
- Hardware és Software elemek nyilvántartása, felügyelete.
- Felhasználói azonosítók létrehozása, jogosultságkezelés a különböző rendszerekben
- A gyártási rendszerek IT-t érintő elemeinek felügyelete, karbantartása.
- Vállat irányítási rendszerben a cikktörzs adatok karbantartása, felügyelete. Részvétel a cikktörzs kialakításában, feltöltésében, hibaelhárításban.
- Közreműködés a cikktörzs szabályrendszer kidolgozásában és részt venni a kialakított szabályok alkalmazásában.
- Kapcsolattartás nemzetközi megoldó csoportokkal.
- Számítógépek telepítése, kiosztása.
- Active Directory kezelése (GPO, User management, Security groups…)
- WSUS kezelése.
- Felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentációk naprakészen tartása.

Elvárások

- Felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség.
- Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Az MS Windows és Office programcsomag magas szintű ismerete.
- Alapvető hálózati ismeretek.
- Rendszerszintű megközelítés és adminisztrációs képesség.
- Ügyfélcentrikus gondolkodás és türelem.
- Érvényes gépjárművezetői engedély.

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Stabil hátterű nemzetközi vállalat
- Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.