Financial Assistant

Széles körben elismert nemzetközi ingatlantársaság keresi legújabb csapattagját. Ha pályakezdő vagy, vagy néhány év tapasztalattal rendelkezel és szeretnél pénzügy-számvitel területen fejlődni nemzetközi környezetben, akkor ez a te lehetőséged!

Feladatok

- Számlázás az üzemeltetési rendszerből, bérleti díj és közös-költség számlázás egyaránt
- Bérlői befizetések rögzítése az üzemeltetési rendszerbe
- Felszólító levelek kezelése
- Szállítói számlák utalási csomagjának összeállítása projektenként
- Könyvelőkkel önálló kapcsolattartás – bérlői egyenlegek, számlák, stb.
- Harmadik fél részére történő adatfeltöltés kimenő, bejövő számlákkal, megszabott határidőkre, betöltő fájllal
- Üzemeltetési rendszer adatainak karbantartása, számlázóból történő adatfeltöltés
- Bankkivonatok, számlák lefűzése
- Napi pénzügyes kérdések megválaszolásának segítése, adminisztratív kérdések, feladatok kezelése, pl: hiteles számlamásolatok készítése,
- Szállítói számlák kódolt listájának küldése a könyvelőknek
- Tulajdonosi számlák kiküldése melléklettel, szerződéssel, megrendelő dokumentummal

Elvárások

Téged keresünk, ha

- felsőfokú diplomával (preferáltan gazdasági, pénzügy-számviteli területen),
- számviteli érdeklődéssel
- kiváló csapatjátékos készséggel
- magabiztos Microsoft Excel tudással
- precíz proaktív hozzáállással

rendelkezel.

Amit kínálunk

A pozíció lehetőséget ad

- hogy tudásodat kontrolling irányba fejleszd
- hogy munkádért versenyképes juttatási csomagot kapj (alapfizetés+cafeteria+1-3 havi bónusz)
- egy összetartó, támogató, fiatalos csapat tagja legyél!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hajnalka Sziebert
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.