Beszerző

Ha szeretnél Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégénél dolgozni és még tapasztalatod is van beszerzésben, akkor nincs más dolgod, mint jelentkezni az alábbi beszerző pozícióra.

Feladatok

- A beszerzési folyamatok ellátása (end to end process)
- A rendelések nyomon követése, valamint a nem anyagtípusú rendelések beérkeztetése
- Új, alternatív beszállítók felkeresése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal
- Szerződések menedzselése az érintett beszállítóval
- Logisztikai projektekben történő aktív részvétel
- Költségcsökkentő projektek indítása, levezénylése
- SAP-n kívüli igények megrendelése az SAP rendszerben
- Szállítási reklamációk elkészítése, kiküldése és nyomon követése. Szállítási hibák késedelmek egyeztetése a szállítókkal, árengedmények tárgyalása.

Elvárások

- Felsőfokú gazdasági (logisztikai) végzettség
- Beszerzési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- SAP, vagy bármilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
- Kitűnő kommunikációs készség és tárgyalóképesség
- MS Office ismereteket

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Önálló projektek koordinálása
- Ingyenes étkezés

Munkavégzés helye

Komárom Koppánymonostor

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
barbara.kaloczi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.