Privát Bankár

Prémium bankárként előrelépnél? Vagy van már tapasztalatod privát bankárként és új kihívásokat keresel?
Motivál a home office, a támogató cégkultúra, a szélesebb termékkör, a további előrelépési lehetőségek és az, hogy adott a jól működő ügyfélkör?
Győrben keresel állást? Vagy mobilis vagy és szívesen dolgoznál akár 2-3 napot Győrben a többi napot másik városban töltenéd?

Ha igen a válaszod, jelentkezz mihamarabb!

Neves banki ügyfelünk privát bankárt keres túlnyomórészt győri ügyfeleinek managelésére. Partnerünk kiváló hírnévnek örvend a banki szektorban, széles termékpalettával rendelkezik és számos fejlődési lehetőséget kínál a karrierépítéshez!

Feladatok

- nagy vagyonnal rendelkező, privát banki ügyfelekkel való együttműködés
- az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomon követése
- tanácsadás befektetés területén
- tanácsadás a meglévő ügyfélkör
- portfólió építés az ügyfél igényeinek megfelelően

Elvárások

- több éves tapasztalat prémium bankárként vagy privát bankárként
- ügyfél-orientáció
- banki termékek ismerete
- angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

- stabil és neves banknál dolgozhatsz
- már meglévő ügyfélkör átvétele
- széles termékpaletta, ami lehetővé teszi a minőségi és ügyfélorientált munkát
- mobilitás és a távmunka (home-office) támogatása
- előrelépési lehetőségek
- támogató cégkultúra és tréninglehetőségek

Munkavégzés helye

Rugalmas - győri érdekeltséggel, Győr

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.