Boltelszámoltató munkatárs

Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata keres boltelszámoltató munkatársat.

Feladatok

-Bolti adatok egyeztetése
-Kimenő számlák készítése
-Kapcsolattartás a vevőkkel
-Közreműködés a havi zárásban (vegyes könyvelések, ellenőrzések)

Elvárások

- Irodai szoftverek magabiztos használata
- Precizitás, elkötelezettség a szakma iránt
- Minimum középfokú végzettség
- SAP ismeret

Előny:
- Gazdasági, pénzügyi végzettség
- 1-2 éves könyvelői tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Dinamikus, fiatalos csapat és munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség és tréning lehetőségek
- Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Jelentkezni lehet a viktoria.takacs@randstad.hu email címen önéletrajz küldésével, vagy érdeklődni a 0630/8832392 telefonszámon.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.