Ügyfélkapcsolati referens

Multinacionális partnerünk számára keresünk németül/angolul folyékonyan beszélő, műszaki érdeklődésű ügyfélkapcsolati referenst.

Feladatok

- Új, B2B ügyfelek akvirálása telefonon keresztül
- Bérleti ajánlatok kiküldése
- Bérleti ajánlatok utánkövetése
- SAP adminisztratív feladatok ellátása
- Külföldről történő bérgépek és demo gépek beszerzése speciális saját készletből nem kiszolgálható igények esetén /ajánlatok bekérése/
- Külföldre történő konszernen belüli bérbeadás /ajánlatadás/
- Bérletes gépek teljes körű kezelése

Elvárások

Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás elengedhetetlen
- Alkatrész értékesítésben szerzett tapasztalat előny
- Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
- Műszaki beállítottság, előnyös esetben jártasság
- 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Megbízható informatikai ismeretek: Ms Office, SAP
- Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos háttér egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.