Laboráns

Dunaharaszti partnerünk részére keresünk laboráns (technikus) munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

Minőségellenőrzés végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások alapján
· Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
· Mérési eredmények dokumentálása
· Biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
· A belső kalibrálások rendszeres elvégzése.

Elvárások

- Vegyésztechnikusi végzettség
- Minimális szakmai tapasztalat
- Önálló, precíz munkavégzés
- Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

- korrekt bérezés

- havi keret nettó 35.000 Ft cafeteria, amely a próbaidő letelte után jár, emellett támogatjuk a munkába járást (nem Dunaharasztiban lakók részére): gépkocsival történő közlekedés esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-áig.

- H-P csúsztatott munkarend (6:00-14:30, 8:00-16:30, 14:00 - 22:30), 30 perc munkaközi szünettel.

Munkavégzés helye

Dunaharaszti, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Dombai Valéria
valeria.dombai@randstad.hu
+30 30 966 7786
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.