Orvoslátogató (OTC és RX)

Ismert globális partnerünk csapatába keresünk orvoslátogatót. Ez a TE lehetőséged, ha:

- Van tapasztalatod orvoslátogatásban
- Fontos számodra, hogy sikeres termékekkel dolgozhass
- A munka-magánélet egyensúly számodra kiemelt fontosságú

Feladatok

- Szakorvosok, háziorvosok, illetve patikák látogatása (50-50%-os megosztásban)
- Kerekasztal-beszélgetések szervezése és tartása
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Elvárások

- Legalább egy éves tapasztalat orvoslátogatásban
- Törvényileg meghatározott egészségügyi végzettség
- Vezetői engedély (B kategóriás)
- Terület-ismeret nem szükséges!

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + negyedéves bónusz + autó, laptop, telefon saját használatra)
- Munka-magánélet egyensúly
- Stabil hátterű, emellett folyamatosan növekedő vállalat
- Minőségi és sikeres termékek
- Tréningek és fejlődési lehetőségek
- Amerikai cégkultúra

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Horváth Boglárka
boglarka.horvath@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.