Létesítménygazdálkodó

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be a nemzetközi kereskedelemben, világszerte több, több 1000 kereskedelmi egységgel rendelkezik. Biatorbágyi központjukba keresünk most szakmailag felkészült létesítménygazdálkodót német nyelvtudással.

Feladatok

- Az üzlethelyiségek üzemeltetésével és fenntartásával kapcsolatos feladatok koordinálása
- Épületek és épületgépészeti rendszerek üzemeltetése, magas szintű műszaki állapotának biztosítása, folyamatos fejlesztése
- Szállítókkal és szolgáltatókkal, illetve társosztályokkal való kapcsolattartás
- Karbantartói tevékenységek szervezése
- Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

- Középfokú szakirányú végzettség
- 2 év releváns szakmai tapasztalat
- CAD felhasználói szintű ismerete
- Stabil német nyelvtudás leginkább írásban
- Magas szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Benjamin Tisza
benjamin.tisza@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.