Ügyfélkapcsolati Munkatárs

Ügyfelünk, egy elsősorban élet- és egészségbiztosítási szolgáltatásokat támogató nemzetközi cég magyarországi központjába keresünk ügyfélkapcsolati munkatársakat.

Fiatalos csapat, valamint sokszínű, változatos feladatok várják a csapatba újonnan csatlakozó kollégákat!

Feladatok

- Bejövő hívások fogadása
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás, egészségügyi ellátásokra való időpont egyeztetés
- Írásbeli és szóbeli kommunikáció a biztosítók ügyfeleivel, valamint a szerződött partnerekkel
- Felmerülő problémák megoldása

Elvárások

- Kiemelkedő kommunikációs képesség
- Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
- Problémamegoldó szemlélet
- Kiváló koordinációs képesség
- Minimum középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Stabil, biztos pozíció egy komoly nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél
- Hosszútávú munkalehetőség
- Jó hangulatú csapat
- Szép munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Márta Krivai
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.