Könyvelő

A világ egyik vezető autógyártó cégének budapesti telephelyére keresek Könyvelő munkavállalót.

Feladatok

- Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása

- Havi, Negyedéves zárásokban való közreműködés,egyeztetések segítése

- Részvétel adóbevallások összeállításában

- Egyéb adatszolgáltatások

! 1 év határozott idejű munkavégzésre keresünk pályázókat !

Elvárások

- Számviteli, könyvelői végzettség
- Könyvelésben szerzett 2-5 éves tapasztalat
- Legalább középfokú angol nyelvismeret (aktív)
- Precíz, önálló és gyors munkavégzés
- MS Excel kiváló ismerete
- Proaktív hozzáállás
- Csapatban való munkavégzés képessége

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Betekintés egy multinacionális nagyvállalat működésébe

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Önéletrajzát a katalin.szilagyi@randstad.hu címre küldheti, bővebb felvilágosítást a 06 30 98 100 58 telefonszámon kaphat.
Kissné Szilágyi Katalin
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.