MS Dynamics AX Support munkatárs

Partnerünk Európa egyik leggyorsabban növekvő nemzetközi disztribúciós csoportja. Több szegmensben egyedülálló módon tudják kielégíteni vevőik számos igényét, „Munkahigiénia, munkabiztonság egy forrásból” szlogenüket követve.
A nemzetközi csapatban összesen mintegy 15 000 munkatárs dolgozik, 23 országban.

Feladatok

• ERP rendszer (Microsoft Dynamics AX) support tevékenységek ellátása a cégcsoport vállalataiban
• Hibabejelentések fogadása, kezelése, informatikai támogatás
• Felhasználói problémák feltárása, megoldása
• Az ERP rendszer üzemeltetése, folytonosságának biztosítása
• Szoros együttműködés a leányvállalatok kulcsfelhasználóival és a bevezető konzulensekkel
• Fejlesztési specifikációk, dokumentációk elkészítése, fejlesztések tesztelése

Elvárások

• 2 éves ERP rendszer bevezetési és/vagy support tapasztalat kereskedelmi cégnél előnyt jelent
• Felsőfokú végzettség
• Kiváló számítógép-kezelési ismeretek
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Jó együttműködő, kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatmunkában
• Microsoft Dynamics AX tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

• Szakmai kihívást és fejlődést biztosító feladatok
• Versenyképes jövedelem, Cafeteria
• Dinamikus, lelkes, fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Alex Gyenis
alex.gyenis@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.