Értékesítési tanácsadó

Szívesen tárgyalnál napról-napra nagy cégek ügyvezetőivel?
Pörgős, dinamikus és megbízható ember vagy, aki ügyesen épít kapcsolatokat?
A hosszútávú partnerkapcsolatot fontosabbnak tartod, mint a mindenáron megszerzett gyors sikert?

Ha minden kérdésre igennel válaszoltál és szeretnél egy Fortune 500-as cégnél új gépjárművekért felelős Értékesítési Tanácsadóként dolgozni, akkor JELENTKEZZ!

Feladatok

- Új ügyfelek felkutatása és megszerzése
- Hosszútávú partnerkapcsolatok kiépítése
- Meglévő ügyfelek problémáira megoldást találni
- Piaci rések feltérképezése
- Riportok készítése a vezetőség felé
- Konkurencia monitorozása

Elvárások

- Értékesítési véna
- Műszaki beállítottság - műszaki végzettség előny (szakiskolai vagy egyetemi)
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek (ügyvezetők a legfőbb partnerek)
- Dinamikus, pörgős és proaktív személyiség
- Vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag (fix alapfizetés + jutalék + cafeteria + céges autó magánhasználatra is + laptop + telefon)
- Összetartó, családias légkör
- Magyarországi piacvezető márka
- Fortune 500-as anyacég

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsebedits Patrik
patrik.zsebedits@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.