Senior IT auditor

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő bank, amely csapatukba keres egy Senior IT auditor.

Feladatok

- Az Igazgatóság IT ellenőrzés feladatkörébe tartozó vizsgálatok megtervezése és végrehajtása
- A vizsgált folyamatokban / rendszerekben rejlő kockázatok felmérése elemzése, értékelése és dokumentálása
- A vezetői és a folyamatba épített kontrollok meglétének és hatékonyságának elemzése
- IT rendszerek felmérése, architektúra és hálózati komponensek feltérképezése
- Vizsgálati jelentések elkészítése
- Ellenőrzési javaslatok nyomon követése

Elvárások

- Felsőfokú informatikai/műszaki vagy közgazdasági végzettség informatikai szakismerettel (releváns banki tapasztalat)
- Szakirányú audit/banki vizsga előnyt jelent (CISA, CISM, CRISC, CISSP, CIA)
- 2-3 éves IT audit tapasztalat, tanácsadó / audit cégnél vagy belső ellenőrzési szervezetben
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és szervező készség
- Eredményorientáltság, határozott, dinamikus fellépés, precíz, analitikus munkavégzés
- Etikailag feddhetetlen magatartás

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet
- Kiemelkedő béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.