Recepciós

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és logisztikai rendszerekkel foglalkozó partnerünk megbízásából várjuk dinamikus, talpraesett álláskeresők jelentkezését recepciós és adminisztrátor pozícióba biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok

- vendégek fogadása
- telefonhívások kezelése
- beérkező posta fogadása, iktatása
- jelenléti ívek adminisztrációja
- tárgyalók rendben tartása, felügyelete
- raktárkészlet adminisztrációja
- műhelyvezető támogatása a napi munkában
- kapcsolattartás karbantartókkal, technikusokkal

Elvárások

- dinamikus, proaktív személyiség
- jó kommunikációs készség
- pozitív, derűs kisugárzás
- önálló munkavégzés
- magabiztos angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit kínálunk

- stabil hátterű nemzetközi vállalat
- hosszútávú munkalehetőség
- cégen belüli előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Takács
+ 36 1 300 66 84
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.