Készáru raktáros (pékség)

Partnercégünk az élelmiszeripar területén több mint 35 éve jelen lévő, folyamatosan fejlődő, növekvő magyar vállalat.

2 fő Alapanyag raktáros munkatársat keresünk egy motiváló csapatba!

Feladatok

- Beérkező alapanyagok kezelése állandó nappalos munkaidőben
- Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása;
- Adminisztráció számítógépen - belső készletező program használata
- A munkaterület tisztán- és akadálymentesen tartása

Elvárások

- Targoncavezetői jogosítvány és leinformálható gyakorlat (vezetőüléses, gyalogkíséretű)
- Középfokú végzettség
- MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete
- Megbízható, pontos, precíz, jó munkabírású személyiség

ELŐNYT JELENT:
Több éves targoncavezetői, raktározási tapasztalat

Amit kínálunk

1 műszakos munkarend (nappalos)
- Korrekt bérezés
- Kedvezményes munkahelyi étkezési lehetőség
- Kulturált munkakörülmények
- Folyamatosan fejlődő, dinamikus vállalati háttér

Munkavégzés helye

Halásztelek, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu
06 30 98 100 58
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.