Hegesztőmérnök

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált hegesztőmérnök kollégát.

Feladatok

- A termeléshez kapcsolódó hegesztési folyamatok koordinációja
- A hegesztett termékek a vevői követelményeknek, a műszaki előírásoknak, szabványoknak és specifikációknak megfelelő gyártása érdekében a terület hegesztésfelügyeleti feladatainak koordinációja.
- Hegesztési hőkezelési technológiák (WPS, hegesztési, forgatási sorrend) kidolgozása, nyilvántartása, archíválása, karbantartása; és átadása az előkészítés technológusai számára.
- A gyártási dokumentáció elkészítése hegesztési és hőkeze-lési szempontból.
- A hegesztési és hőkezelési munkák kivitelezésének ellenőrzése az érvényes jogszabályok, állami szabványok és az ide vonatkozó vállalati szakmai utasítások, illetve igény esetén nemzetközi előírások betartása mellett.

Elvárások

- Okleveles hegesztő szakmérnök, (EWE vagy IWE)
- Angol és/vagy német nyelvtudás
- Hegesztéstechnológiai ismeretek
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság,
- Terhelhetőség

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- A külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli extra napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.