Logisztikus

Multinacionális ipari alapanyag- és nyersanyag beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat logisztikus pozícióba, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

- készletgazdálkodás, az anyagok megfelelő szinten tartása a különböző raktárakban
- raktárakkal való folyamatos kapcsolattartás
- Fuvarok szervezése, folyamat figyelemmel kísérése, ellenőrzése
- Társosztályokkal való kapcsolattartás
- Partnerekkel kapcsolattartás
- Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
- A cég megfelelő színvonalú prezentálása

Elvárások

- Felsőfokú, szakirányú végzettség
- Tapasztalat fuvarszervezés és raktározás, készletgazdálkodás területén
- Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Proaktív, dinamikus személyiség, kiváló szervezői készség
- min 1-2 éves releváns tapasztalat

Amit kínálunk

- Dinamikus, fiatalos csapat
- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.