Regular .NET developer

Ha szeretnél egy olyan 25 éve jelen lévő, pénzügyi alkalmazásokat fejlesztő, multinacionális cégnél dolgozni, ahol a világ 50 legnagyobb befektetési bankjának kellene szoftvereket fejleszteni, akkor Te lehetsz a mi emberünk!
Ügyfelünk újonnan induló csapatába keresünk akár junior - intermediate tapasztalattal rendelkező C#/.NET fejlesztőt Budapestre!

Feladatok

- Reportinggal kapcsolatos fejlesztések elvégzése
- Aktív részvétel a fejlesztés teljes ciklusában az igény pontosításától, a tervezés-feljesztés-tesztelésen átaz éles rendszer bevezetéséig
- Ügyféligény alapján meghatározott fejlesztési folyamat teljes körű levezetése, menedzsmentje
- Az üzlettől érkező, a kóddal szemben támasztott technikai követelmények értelmezése, esetenként azok
megfogalmazása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a társosztályok fejlesztőivel
- A szoftver felépítésének átlátása, megértése, követése
- A csapaton belüli, illetve tágabban az üzletágon belüli domain tudás megszerzése
- Proaktív részvétel a technikai vitákban és brainstorming jellegű egyeztetéseken

Elvárások

- Felsőfokú végzettség informatikai területen
- 1-3 éves tapasztalat C# 3.5-4.5 / .NET fejlesztésben
- SQL, JavaScript használatban szerzett tapasztalat
- Egy vagy több reporting tool ismerete (előny: Telerik Reporting)
- Automatizált / Unit / TDD tesztelési tapasztalat előny!
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Csapatmunkában/agilis csapatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- A legfrissebb MS technológiák használata (Visual Studio 2013, .Net 4.5, SQL szerver 2012)
- Pörgős, kihívásokkal teli munkavégzés
- Változatos és széles körű domain tudás megszerzése
- Karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.