Beágyazott szoftverfejlesztő

IT tanácsadással foglalkozó partnerünk rugalmasan változó és folyamatosan bővülő portfóliójának alapját a szoftverfejlesztés, IT üzemeltetés és erőforrás-biztosítás képezi.

Ezen belül keresnek legalább 3 éves tapasztalattal rendelkező, C programnyelvben és biztonságkritikus rendszerekben jártas szakembert Budapestre!

Feladatok

- Vevői követelmények kezelése és értelmezése.
- A követelmények alapján a specifikáció kidolgozása és dokumentálása.
- A megtervezett szoftver komponens implementálása (C-nyelven).
- Platform közeli beágyazott fejlesztés.
- Modul és integrációs tesztek kidolgozása és végrehajtása.

Elvárások

- Okleveles villamosmérnöki, vagy mérnök informatikus végzettség
- Mikrokontrolleres ismeretek
- C-programnyelv ismerete és aktív használata beágyazott mikrokontrolleres környezetben
- Biztonságkritikus rendszerek ismerete
- Megbízható angolnyelv-tudás
- Kiváló kommunikációs készség és nemzetközi csapatmunkában való együttműködési készség
- Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk

- Multinacionális környezetben való munkavégzés
- Stabil, professzionális háttér
- Versenyképes bérezés és kiemelkedő juttatások
- Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.