C++ fejlesztőmérnök

Partner cégünk az egyik legnagyobb szoftverfejlesztési megoldásokat kínáló cég. Legnagyobb értékei az innováció és a magas szintű minőség. Célja a felhasználói élmény és hatékonyság növelés. Meglévő csapatuk bővítéséhez most C++ fejlesztőmérnök kollégát keresünk.

Feladatok

A C++ csapatban tevékenykedve a leendő kolléga feladata a magas színvonalú telekommunikációs szoftverek fejlesztése lesz.

Elvárások

- Informatika, matematika, fizika, mérnök informatika, villamosmérnök szakos diploma
- C++ programozási nyelv ismerete
- Adatbázis (LDAP) és verziókezelő rendszerek (GIT), Objektum orientált tervezés ismerete
- Script nyelvek területén szerzett tapasztalat
- Angol nyelvű dokumentációk megértése, átlátása
- Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
- Csapatjátékos attitűd
- Jó alkalmazkodó- és problémamegoldó készség
- Gyakorlatorientált hozzáállás, tudásvágy és fejlődésbeli motiváció

Amit kínálunk

- Belvárosi elhelyezkedésű iroda
- Versenyképes juttatási csomag, széleskörű cafeteria juttatások, éves bónusz
- Céges mobiltelefon, internet hozzáféréssel
- Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
- Rugalmas munkaidő, családbarát munkahely
- Nemzetközi karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.