.NET Alkalmazásfejlesztő

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Feladatok

- Humánügyviteli rendszerek kialakítása, fejlesztése
- Többrétegű alkalmazás fejlesztése üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján
- Önálló szoftvertervezési, fejlesztési feladatok
- Fejlesztői dokumentációk vezetése

Elvárások

- Minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlattal Microsoft .NET technológiával és C# nyelven,
- WebAPI, IIS ismerettel,
- XAML alapú fejlesztési technológia ismerettel (Silverlight vagy WPF),
- Unit tesztelésben szerzett gyakorlattal

Előnyt jelenthet:

- Komplex projekt megvalósításában részvétel
- ASP.NET MVC ismerete
- Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem és piaci átlagon felüli juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Tapasztalatszerzés agilis, magasan képzett csapat tagjaként
- Egyéni fejlődési lehetőség a piacvezetőnél

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Sós
+36 1 300 6679
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.