Műszakvezető

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált műszakvezető kollégát.

Feladatok

- Gyártásfelügyelet,gyártásirányítás,
- Határidő követés a gyártási finomprogram alapján,
- A folyamatos gyártás zökkenőmentes biztosítása,
- A termelés megfelelő hatékonyságának biztosítása,
- Beosztottak munkájának irányítása, munkafegyelem betartatása,
- Gyártástechnológia betartatása (CNC profil köszörülés; CNC marás, Szikraforgácsolás és lakatos munkák),
- Munka-, tűzvédelmi- és minőségirányítási szabályzatok betartatása,
- Fejlesztési projektekben való aktív részvétel.

Elvárások

- Középfokú műszaki gépipari szakirányú végzettség,
- Forgácsolásban szerzett több éves tapasztalat,
- Legalább 1 év műszakvezetői tapasztalat,
- Műszaki rajz ismeretek,
- Számítógép felhasználói szintű ismeretek,
- Több műszakos munkarend vállalása,
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap.

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli extra napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.