Szerszám-, készülékbeállító

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált Szerszám-, készülékbeállító kollégát.

Feladatok

- Szerszámok beállítása, összeszerelése, bemérése, gépre történő eljuttatása
- A szerszámok tervszerű karbantartásának elvégzése, élettartamok figyelése
- Forgácsoló befogókészülékek felügyelete, előkészítése a gyártásnak és szükség szerinti karbantartása

Elvárások

- Szerszámkészítő szakmunkás vagy technikus
végzettség
- Eszterga, hagyományos marógép, hagyományos
köszörűgép kezelési és technológiai ismerete
(klasszikus szerszámkészítő műveletek)
- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Több műszakos műszakrend vállalása
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
- Emelőgép kezelői végzettség (daru kezelő) előnyt jelent
- SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli plusz napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.