Mérnök asszisztens

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált mérnök asszisztens kollégát.

Feladatok

- Gyártási ütemterv és határidők nyomon követése,
- Termelékenységi statisztikák készítése,
- Technológiai és folyamat fejlesztési projektek támogatása
- Technológiai leírások készítésében való együttműködés
- Jelentések készítése a menedzsment felé
- Kapcsolattartás a társosztályokkal és konstrukcióval (Németország)
- Új termék kvalifikálási folyamatában való részvétel

Elvárások

Középfokú gépésztechnikus vagy felsőfokú mérnök asszisztens végzettség
- Magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS
Word, Excel, Outlook, Power Point, stb.),
- SAP ismeret előnyt jelent,
- Jó kommunikációs képességek, megbízható, pontos, önálló
munkavégzés,
- Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás,
- Középfokú angol és / vagy német nyelv-tudás szóban és írásban,
- Rugalmasság, nyitottság külföldi utazásra (Budapesti és Berlini)
munkavégzés 1 évig

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli plusz napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.