Targoncavezető

Tatabányai logisztikai partnerünk számára keresünk két, ill. három műszakos munkarendbe azonnal kezdeni tudó targoncás kollégát.

Feladatok

- Raktári anyagmozgatás
- Beérkező áru kirakodása majd lokációra helyezése
- Kiszállítások tételes összekészítése, komissiózás
- Árukötözés, csomagolás
- Raktári rend betartása

Elvárások

- Targoncával szerzett tapasztalat elengedhetetlen
- Érvényes targoncavezetői engedély
- Két, vagy három műszakos munkarend vállalása
- Megbízható személyiség
- Büntetlen előélet

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem, 6 hó után béren kívüli juttatások
- Stabil, megbízható munkahely
- Fiatalos környezet

Munkavégzés helye: Tatabánya
A munkába járást önállóan kell megoldani, de természetesen annak összegét térítjük.

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
+36 34 200 330
tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.