Külkereskedő

Megbízónk fő profilja a víziszárnyasok teljes integrációja és feldolgozása. A prémium minőségű termékeik jelentős része exportra kerül értékesítésre - Japán, Hong-Kong, Szingapúr, Kanada, Dél-Afrika, Németország, Nagy-Britannia, Franciaország, Ausztria, Szlovákia, Dánia, Spanyolország, Olaszország a teljesség igénye nélkül.
Meglévő vevőkör megtartására, új, nemzetközi kapcsolatok kiépítésére keresnek külkereskedő munkatársat dinamikusan fejlődő csapatukba.

Feladatok

- Meglévő vevőkörrel történő rendszeres német nyelvű kapcsolattartás e-mailben, telefonon és személyesen
- Új kereskedelmi kapcsolatok kiépítése, meglévő ügyfélkör fejlesztése
- Export ügyletek teljes körű adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben
- A vállalat képviselete nemzetközi szakkiállításokon és egyéb üzleti utak alkalmával
- Tolmácsolás, fordítás
- A szerződéskötési folyamat előkészítése és koordinálása
- Gyártás és kiszállítások koordinálása
- Export kiszállítással és vevőkkel kapcsolatos ügyintézés, számlák, problémák és reklamációk kiemelt szintű kezelése

Elvárások

- Főiskolai végzettség
- Külkereskedelmi tapasztalat
- 1-3 év kereskedelmi gyakorlat, előnyt jelent export ügyintézésben szerzett gyakorlat
- Előnyt jelent a kereskedelemben szerzett ismeret
- Tárgyalásszintű AKTÍV német nyelvtudás
- Előny az angol nyelvtudás de nem feltétel
- Készség gyakori, többnapos külföldi utakra
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Önálló munkavégzés
- Határozott fellépés, agilitás
- Munkavágy, célorientáltság
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- B kategóriás vezetői engedély (aktív használat, több év rutin)

Amit kínálunk

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Nemzetközi légkör
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Nyírgelse, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Iván Ágnes
+36 30 597 8944
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.