Hűtőraktár és belkereskedelem vezető-helyettes

Megbízónk fő profilja a víziszárnyasok teljes integrációja és feldolgozása. A prémium minőségű termékeik jelentős része exportra kerül értékesítésre - Japán, Hong-Kong, Szingapúr, Kanada, Dél-Afrika, Németország, Nagy-Britannia, Franciaország, Ausztria, Szlovákia, Dánia, Spanyolország, Olaszország a teljesség igénye nélkül.
Dinamikus csapatukba keresnek Hűtőraktár és belkereskedelem vezető helyettest, aki a hűtőraktár és belkereskedelem vezető irányítása mellett elvégzi mindazokat a feladatokat, melyek a hűtőraktár tevékenységével összefüggésben felmerül.

Feladatok

- Napi tevékenységek irányítása, szervezése, ellenőrzése, készletgazdálkodással kapcsolatos alaptevékenységek intézése
- A napi feladatok ellátásához szükséges eszközök, anyagok, és egyéb erőforrások biztosítása
- Műszakrend és munkaidő betartatása, felmerülő problémák azonnali megoldása
- Minőségirányítási rendszerben meghatározott feladatok ellátása

Elvárások

- Főiskolai végzettség vagy középfokú végzettség (érettségi) és logisztikai szakirányú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret,(ECDL vizsga)
- Gyakorlati idő 1-3 év
- Előnyt jelent a baromfi feldolgozásban szerzett ismeret
- Büntetlen előélet
- B kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány

Amit kínálunk

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Kötetlen munkarend
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Nyírgelse, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Iván Ágnes
+36 30 597 8944
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.