Anyagvizsgáló (NDT)

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált anyagvizsgáló kollégát.

Feladatok

- A gyártás során elkészült termék roncsolás mentes gyártásközi és végellenőrzési feladatának elvégzése és kiértékelése
- Vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése az elvégzett ellenőrzésekről
- Eltérésjelentők elkészítése és lerendezése

Elvárások

- 2-es szintű, érvényes EN ISO 9712 anyagvizsgáló tanúsítvány (VT, PT)
- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség
- Több műszakos műszakrend vállalása
- Németországi betanulás 12 – 18 hónap

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- Utazás és lakhatás biztosítása Németországban
- Külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli extra napidíj

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 30 981 0039 vagy küldje el önéletrajzát a donat.hajnal@randstad.hu-ra és rövidesen megkeresem a részletekkel.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.