Manuális szoftvertesztelő

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk - külföldi utazásra is nyitott - manuális szoftvertesztelő kollégát.

Feladatok

- Tesztesetek készítése
- Manuális tesztek elvégzése
- Automatizált tesztek lefuttatása és értékelése
- Szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal
- Dokumentáció készítése
- Kapcsolattartás az Ügyfelekkel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Manuális vagy automatizált tesztelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Utazási hajlandóság
- Siebel/Amdocs/Billing rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
- HP functional tester ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

- Nemzetközi környezet
- Fejlődési lehetőség
- Szakmai tréningek
- Változatos és izgalmas projektek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Mező-Mészáros Ildikó
+36 1 300 6655
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.