Kontroller

Vezető nemzetközi médiavállalat Pénzügyi csapata új munkatársat keres Kontroller feladatkörbe 1 éves határozott időtartamra.

Feladatok

Feladatok:

 A cég terv-tény adatainak, költségeinek és bevételeinek elemzése, javaslattétel

 Aktív közreműködés előrejelzés és tervezésben (budget és forecast készítés)

 Pénzügyi információk határidőre, megfelelő minőségben történő, pontos előállítása

 Terv / tény-számok nyomon követése, üzleti események és változások pénzügyi szempontból történő elemzése: US

GAAP és magyar számviteli szabályok szerint

 A havonta készülő riportok, mérleg és eredmény kimutatás elemzése, értékelése

 Hatékony részvétel a zárási folyamatokban, auditokban

 Adott területek, csatornák illetve üzletágak átfogó, komplex pénzügyi felügyelete, kontrollingja

 A törvényesen előírt és a pénzügyi beszámoltatási határidők betartása

 Részvétel a rövid- és hosszú távú pénzügyi tervek kidolgozásában, a cég büdzséjének elkészítésében, valamint a

tervekhez viszonyított teljesítés ellenőrzésében

 Biztosítani a számviteli (magyar és nemzetközi) és az ún. Sarbanes & Oxley törvénynek való megfelelést

Elvárások

Elvárások:

 Szakirányú felsőfokú végzettség

 Tervezési, előrejelzési és nemzetközi számviteli standardek alkalmazásában szerzett szakmai tapasztalat (US-GAAP

ismerete előny)

 Magabiztos Angol nyelvtudás és magas szintű Excel ismeret

 Kezdeményező, önálló, felelősségteljes munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

 Szűk határidőkre és pontos munkavégzésre való képesség

 Kiváló problémamegoldó és analitikus képesség

 Előny 2-3 éves releváns területen szerzett tapasztalat, de pályakezdő kontrollerek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

 Fiatalos lendületes csapat

 Önálló, felelősségteljes munkakör

 Szakmai fejlődésre való lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Nagy Dóra Evelin
+361 300 6654
dora.evelin.nagy@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.