Villanyszerelő

Magyarország vezető áramszolgáltatója Pesti és Budai Régióba munkatársat keres ERŐSÁRAMÚ VILLANYSZERELŐ munkakörbe, azonnali kezdési lehetőséggel.
PÁLYAKEZDŐK ÉS TAPASZTALT VILLANYSZERELŐK JELENTKEZÉSÉT EGYARÁNT VÁRJUK!

Feladatok

- Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása
- Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás alapján
- Hálózatépítési feladatok végzése
- Közép- és kisfeszültségű hálózatok karbantartási feladatainak végzése
- Vonalbejárások, hálózati mérések végrehajtása
- Feszültségmentesítések, munkaterület átadás-átvételek, felügyeletadás idegen kivitelezők részére
- Mérőcsere, új bekapcsolások kis- és nagyfogyasztói szolgálat tevékenységei
- Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi,
- környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások

- Erősáramú villanyszerelő/elektrotechnikus végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Felelősségtudatosság
- Terhelhetőség, rugalmasság
- Jó problémamegoldó készség
- Hálózatkezelő vizsgák H-I - H-IV-es vizsgákra letétele

Amit kínálunk

- Stabil háttér
- Továbbképzési és fejlődési lehetőség
- Kiemelkedő juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.