Poggyászrakodó

Németországi munkalehetőség!
Münchenbe keresünk reptérre poggyászrakodó munkatársakat!

Feladatok

Feladatok:
-Repülőgépek ki- és berakodása
- Csomag rakodás, teherszállitmány és posta valamint csomag átrakása a repülőtéri terminál csomagszállitó szalagra
- Gépjárművek és berendezések biztosítása
- A berakodás müszakkordinációs pontjaival együttműködés

Elvárások

Elvárások:
- B kategóriás jogositvány
- Német nyelv ismerete szóban és írásban (az oktatás német nyelven történik)
-Motivált, korlátlan fizikai teljesítőképesség, stressz- tűrőképesség
-Büntetlen előélet
-Váltott műszak vállalása, ünnepnapi-és hétvégi munka is van

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Vonzó munka a müncheni repülőtéren teljesítményarányos fizetéssel
-Szabályozott műszak rendszer pontos tervezhetőséggel
- 6 hetes elméleti és gyakorlati rakodási alapismeret-tanfolyam
- Szabad parkolási lehetőség a repülőtéren
- Karrierlehetőség több érdekes területen

Munkavégzés helye

München, Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
34/200-330

e-mail: tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.