Targoncás raktáros

Üllői partnercégünk részére keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

- Raktári anyagmozgatás, kitárazás, betárazás
- Raktár rendben tartása
- Megrendelések pontos, rendezett összeállítása
- Áruösszekészítés
- Raktári adminisztrációs feladatok elvégzése
- Áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások

- 3 műszakos munkarend vállalása
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Targoncavezető vagy Könnyűgépkezelő OKJ bizonyítvány
- Érvényes targoncás jogosítvány (3324 vagy 3313)
- Megbízhatóság
- Bűntetlen előélet
- Raktározásban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezést
- 6 hó után cafetária
- Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Üllő

Munkába járás támogatása céges buszjárattal:
Cegléd - Ceglédbercel - Albertirsa - Pilis - Alsónyáregyháza - Felsőnyáregyháza - Monorierdő - Csévharaszt - Vasad - Monor - Üllő - Gyömrő - Vecsés - Ecser és Gyál útvonalon.

Munkavégzés helye

Üllő, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Seregi Zsuzsanna
zsuzsanna.seregi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.