Biztonsági elemző/tanácsadó

Megbízónk teljeskörű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon, miközben a hazai informatikai hardverszállító piac egyik legjelentősebb szereplője - részükre keresünk IT Biztonsági Rendszermérnök kollégát authentikációs területre.

Feladatok

Feladat:
- pentest feladatok kivitelezése

- SIEM rendszer használatának megismerése (elemzői szemmel)

- ügyfelek biztonsági elemzőinek oktatása

- APT típusú támadások szimulálása demó környezetben és ügyfeleknél

- saját demó SOC rendszer fejlesztése újabb és újabb usecase-ekkel

- részvétel új szolgáltatások kialakításában (pl Incident response, malware elemzés,)

- részvétel nemzetközi projektekben

Elvárások

Elvárások:
- Mérnöki diploma

- minimum 3-4 év üzemeltetési, rendszermérnöki gyakorlat

- Hálózati ismeretek (Cisco/Juniper/HP)

- IT biztonsági technológiák ismerete (tűzfal, IPS, IDS, WAF, syslog szerver, proxy)

- Linux/unix ismeretek

- folyékony angol nyelvtudás

Előny:
- multi üzemeltetési háttér

- hálózati minősítések (Cisco/Juniper/HP)

- IT biztonsági minősítések (Juniper, Checkpoint, Paloalto, Balabit)

Amit kínálunk

- Magyarország legkomolyabb, erre a területre specializálódott cégében lehet csapattag
- Kiemelten innovatív környezetben történő szakmai fejlődés
- Nemzetközi projektekben való részvétel
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rác Ildikó
+36 30 981 0054
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.