Helpdesk csoportvezető

Magyarországon 18 éve jelenlévő francia áruházlánc központi irodájába keresünk Helpdesk csoportvezetőt.

Feladatok

- Informatikai szolgáltatások folyamatos és hibamentes működésének biztosítása az áruházakban és logisztikai telephelyeken a meghatározott SLA szinteken belül
- Hibajegyek követése és havi statisztikák készítése, ezek alapján akciótervek készítése és végrehajtása
- Kapcsolattartás a francia üzemeltetési csapattal
- Informatikai eszközvagyon nyilvántartása és beszerzése
- Szállítókkal való kapcsolattartás és szolgáltatási szintek követése
- Együttműködés és rendszeres kapcsolattartás az informatikai és szakmai társosztályokkal
- Az üzemeltetési és IT biztonsági szabályok, eljárások betartása, betartatása
- Üzemeltetési szabályzat karbantartása és fejlesztése
- Projekt megvalósításban való aktív közreműködés, valamint a lezárult projektek átvétele üzemeltetésre
- Napi ellenőrzési listák követése
- Javaslattétel az IT rendszerek és üzemeltetési folyamatok hatékonyságának növelésére
- Tervszerű, rendszeres karbantartások koordinálása
- Az üzemeltetési csapat (helpdesk és mobil IT) munkájának követése és a szakmai fejlődésük biztosítása
- KPI meghatározása az üzemeltetési csapat részére
- Részvétel a beosztottak teljesítményének értékelésében, fejlődési lehetőségeik azonosításában
- Munkaszervezés, a munkatársak beosztásának és szabadságtervének követése

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Vezetői tapasztalat
- Projektvezetői tapasztalat
- Képesség a feladatok delegálására és számonkérésére
- Proaktív személyiség
- Strukturált gondolkodásmód és rendszerszemlélet
- Nagyfokú rugalmasság a szakmai igények kiszolgálása érdekében
- ITIL módszertan ismerete
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
- Francia nyelvtudás
- Kereskedelmi szektorban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

- Dinamikus csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ádám Madarász
+36 30 465 9047
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.